Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung S25 Icyblue, Memorie 128 Gb, Stare Exelenta
1.990,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pink, Memorie 128 Gb, Stare Nou
2.640,00 leiSKU: 1ABKA8E7H3-10978
3.640,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |