Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | Violet |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 84% |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Honor Magic 6 Lite 5g Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
740,00 lei
Telefon mobil Motorola Edge 60 Fusion Grey, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
800,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-73999
1.390,00 lei
Culoare: Violet
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 14 |
| Culoare | Violet |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 84% |
| Incarcator | Da |