Informații suplimentare
| Brand | Apple Iphone |
|---|---|
| Model | 11 Pro Max |
| Culoare | Silver |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 77% |
| Incarcator | Cablu De Incarcare |
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
490,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Excelenta
650,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74233
850,00 lei
Culoare: Silver
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Apple Iphone |
|---|---|
| Model | 11 Pro Max |
| Culoare | Silver |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 77% |
| Incarcator | Cablu De Incarcare |