Informații suplimentare
| Brand | Medion |
|---|---|
| Model | Akoya S15447 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intel Core I5-10210u 2.1 Ghz |
| Model placa video | Intel UHD Graphics |
| Incarcator | Da |
SKU: 80J36CEIR9-2199
840,00 lei
În stoc
| Brand | Medion |
|---|---|
| Model | Akoya S15447 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intel Core I5-10210u 2.1 Ghz |
| Model placa video | Intel UHD Graphics |
| Incarcator | Da |