Informații suplimentare
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | V15 G5 |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intelcore I3-1315 |
| Model placa video | DA |
| Incarcator | Da |
Laptop, Apple, Mackbook Neo, Apple A 18 Pro, 8 Gb, 256 Gb, Silver, Ca nou
2.590,00 lei
Laptop, Asus, Tuf F15, Intel Core I5-11400h, 8 Gb, Geforce Rtx 2050, 512 Gb, Black, Buna
1.530,00 lei890,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | V15 G5 |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intelcore I3-1315 |
| Model placa video | DA |
| Incarcator | Da |