Informații suplimentare
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | IDEAPAD 1 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 128 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CELERON N4500 1.1 GHz |
| Incarcator | Da |
Laptop, Apple, Mackbook Neo, Apple A 18 Pro, 8 Gb, 256 Gb, Silver, Ca nou
2.590,00 lei
Laptop, Asus, Tuf F15, Intel Core I5-11400h, 8 Gb, Geforce Rtx 2050, 512 Gb, Black, Buna
1.530,00 lei420,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | IDEAPAD 1 |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 128 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CELERON N4500 1.1 GHz |
| Incarcator | Da |