Informații suplimentare
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | IDEAPAD S145 |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 32 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I3-1005G1 1.2 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |
600,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| Model | IDEAPAD S145 |
| Culoare | Negru |
| Memorie interna | 32 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I3-1005G1 1.2 GHz |
| Model placa video | INTEGRATA |
| Incarcator | Da |