Informații suplimentare
| Brand | GIGABYTE |
|---|---|
| Model | AORUS |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 1 TB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | INTEL CORE I7 – 11800H 2.30 GHz |
| Tehnologie Ecran | LED |
| Incarcator | Da |
Prețul inițial a fost: 3.190,00 lei.2.550,00 leiPrețul curent este: 2.550,00 lei.
Stoc epuizat
| Brand | GIGABYTE |
|---|---|
| Model | AORUS |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 1 TB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Stare | Ca nou |
| Model Procesor | INTEL CORE I7 – 11800H 2.30 GHz |
| Tehnologie Ecran | LED |
| Incarcator | Da |