Informații suplimentare
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | INSPIRON 5505 |
| Culoare | GRAY |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | AMD RYZEN 5 4500U |
| Model placa video | AMD RADEON (TM) GRAPHICS |
| Incarcator | Da |
840,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | INSPIRON 5505 |
| Culoare | GRAY |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | AMD RYZEN 5 4500U |
| Model placa video | AMD RADEON (TM) GRAPHICS |
| Incarcator | Da |