Informații suplimentare
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | X509F |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5- |
| Tehnologie Ecran | 65Hz |
| Model placa video | G FORCE |
| Incarcator | Da |
540,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | X509F |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | INTEL CORE I5- |
| Tehnologie Ecran | 65Hz |
| Model placa video | G FORCE |
| Incarcator | Da |