Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MACBOOK PRO |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 24 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | M4 |
| Incarcator | Da |
SKU: IC9F8UNI9C-6383
8.200,00 lei
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MACBOOK PRO |
| Culoare | GRI |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 24 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | M4 |
| Incarcator | Da |