Informații suplimentare
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Tuf F15 |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intel Core I5-11400h |
| Model placa video | Geforce Rtx 2050 |
| Incarcator | Da |
Laptop, Apple, Mackbook Neo, Apple A 18 Pro, 8 Gb, 256 Gb, Silver, Ca nou
2.590,00 lei
Laptop, Lenovo, Thinkbook 20sl, Intel Core I5-1035g4, 8 Gb, Intel Graphics, 256 Gb, Gray, Buna
870,00 leiSKU: 24164W4GA4-65055
1.530,00 lei
În stoc
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Tuf F15 |
| Culoare | Black |
| Memorie interna | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Buna |
| Model Procesor | Intel Core I5-11400h |
| Model placa video | Geforce Rtx 2050 |
| Incarcator | Da |