Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MACBOOK AIR M2 |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | APPLE M2 |
| Tehnologie Ecran | IPS RETINA |
| Model placa video | 8-CORE GPU |
| Incarcator | Da |
Prețul inițial a fost: 3.520,00 lei.3.400,00 leiPrețul curent este: 3.400,00 lei.
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MACBOOK AIR M2 |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | APPLE M2 |
| Tehnologie Ecran | IPS RETINA |
| Model placa video | 8-CORE GPU |
| Incarcator | Da |