Informații suplimentare
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Elitebook 850 G7 |
| Culoare | GRAY |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | Intel Core I5-10310u |
| Tehnologie Ecran | – |
| Model placa video | UHD GRAPHICS FAMILY |
| Incarcator | Da |
Laptop, Apple, Mackbook Neo, Apple A 18 Pro, 8 Gb, 256 Gb, Silver, Ca nou
2.790,00 lei
Laptop, Lenovo, Ideapad 1, Intel Celeron N4500 1.1 Ghz, 4 Gb, 128 Gb, Gri, Buna
420,00 leiSKU: MDSJSJEDDD-6206
990,00 lei
În stoc
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Elitebook 850 G7 |
| Culoare | GRAY |
| Memorie interna | 256 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Model Procesor | Intel Core I5-10310u |
| Tehnologie Ecran | – |
| Model placa video | UHD GRAPHICS FAMILY |
| Incarcator | Da |