Informații suplimentare
| Brand | ACER |
|---|---|
| Model | Aspire Lite 16 |
| Culoare | Silve |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Excelenta |
| Model Procesor | Intel I3-1305u 1.6 Ghz 6 Cpus |
| Tehnologie Ecran | TFT LCD |
| Incarcator | Da |
Laptop, Lenovo, Legion 83df, I9 - 14900hx - 2.2 Gh, 16 Gb Ddr5, Nvidia Rtx 4060 8 Gb, 1 Tb, Gri, Buna
5.740,00 lei
Laptop, Medion, Akoya S15447, Intel Core I5-10210u 2.1 Ghz, 8 Gb, Intel Uhd Graphics, 512 Gb, Gri, Buna
840,00 lei850,00 lei
Stoc epuizat
| Brand | ACER |
|---|---|
| Model | Aspire Lite 16 |
| Culoare | Silve |
| Memorie interna | 500 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stare | Excelenta |
| Model Procesor | Intel I3-1305u 1.6 Ghz 6 Cpus |
| Tehnologie Ecran | TFT LCD |
| Incarcator | Da |