Informații suplimentare
| Brand | Zte |
|---|---|
| Model | Blade A35e |
| Culoare | Grey |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Motorola Edge 50 Neo Pantone, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
750,00 lei
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
470,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74674
290,00 lei
Culoare: Grey
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Zte |
|---|---|
| Model | Blade A35e |
| Culoare | Grey |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |