Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Edge 50 Neo |
| Culoare | Pantone |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Redmi Note 14 Pro Coral Green, Memorie 256 Gb, Stare Buna
750,00 lei
Telefon mobil Zte Blade A35e Grey, Memorie 64 Gb, Stare Buna
290,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24532
750,00 lei
Culoare: Pantone
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Edge 50 Neo |
| Culoare | Pantone |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |