Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 |
| Culoare | White |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Redmi Note 15 5g Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
640,00 lei
Telefon mobil Honor Magic 7 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
800,00 leiSKU: MDSJSJEDDD-6201
3.890,00 lei
Culoare: White
Memorie: 512 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S26 |
| Culoare | White |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |