Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A35 |
| Culoare | Ice Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S26 White, Memorie 512 Gb, Stare Ca nou
3.890,00 lei
Telefon mobil Samsung A14 Green, Memorie 64 Gb, Stare Foarte buna
470,00 lei740,00 lei
Culoare: Ice Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A35 |
| Culoare | Ice Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |