Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Ulra |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Oppo A6 Pro 5g Stellar Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
750,00 lei
Telefon mobil Oppo A5 Pro Negru, Memorie 256 Gb, Stare Buna
600,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24593
2.450,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 Ulra |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |