Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A6 Pro 5g |
| Culoare | Stellar Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Motorola G05 Forest Green, Memorie 64 Gb, Stare Buna
290,00 lei
Telefon mobil Samsung S24 Ulra Negru, Memorie 256 Gb, Stare Buna
2.450,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24583
750,00 lei
Culoare: Stellar Black
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A6 Pro 5g |
| Culoare | Stellar Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |