Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 |
| Culoare | Onyx Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Natural Titanium, Memorie 1 Tb, Stare Foarte buna
Telefon mobil Samsung A54 Dark Grey, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei1.490,00 lei
Culoare: Onyx Black
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S24 |
| Culoare | Onyx Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |