Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A54 |
| Culoare | Dark Grey |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A16 5g Blue, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
Telefon mobil Redmi Note 15 Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
740,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-73180
640,00 lei
Culoare: Dark Grey
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A54 |
| Culoare | Dark Grey |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |