Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 FE |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Uzat |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Blue Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Buna
2.990,00 lei
Telefon mobil Redmi Note 13 Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
480,00 lei1.140,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Uzat
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 FE |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Uzat |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |