Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 13 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
490,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Smart Velvet Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
590,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-71917
540,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 13 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |