Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 12 Negru, Memorie 64 Gb, Stare Buna
990,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Red, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.640,00 lei750,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | S23 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |