Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy S24 Fe |
| Culoare | GRAPHITE |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 17 Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
3.840,00 lei
Telefon mobil Oppo A5 Pro Albastru, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei1.450,00 lei
Culoare: Graphite
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy S24 Fe |
| Culoare | GRAPHITE |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |