Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
| Memorie RAM | 8 GB |
Telefon mobil Samsung S20 Albastru, Memorie 128 Gb, Stare Buna
620,00 lei
Telefon mobil Samsung A54 Dark Grey, Memorie 128 Gb, Stare Buna
590,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24368
500,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 15c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
| Memorie RAM | 8 GB |