Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A56 5g |
| Culoare | GRAPHITE |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 100% – 71 Cicluri |
| Incarcator | Bon Achitizie Altex |
Telefon mobil Apple IPhone 16e Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
2.100,00 lei
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Titanium Jet Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
3.390,00 lei1.090,00 lei
Culoare: Graphite
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A56 5g |
| Culoare | GRAPHITE |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 100% – 71 Cicluri |
| Incarcator | Bon Achitizie Altex |