Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G Play |
| Culoare | Dark Blue |
| Memorie | 32 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 16e Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
2.100,00 lei
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Titanium Jet Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
3.390,00 lei190,00 lei
Culoare: Dark Blue
Memorie: 32 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G Play |
| Culoare | Dark Blue |
| Memorie | 32 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |