Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A54 5g |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A16 Blue, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
550,00 lei
Telefon mobil Samsung A36 5g Alb, Memorie 128 Gb, Stare Buna
740,00 lei600,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A54 5g |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |