Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 15 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |
Telefon mobil Samsung A16 Blue, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
550,00 lei
Telefon mobil Samsung A36 5g Alb, Memorie 128 Gb, Stare Buna
740,00 lei2.150,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 15 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | CABLU |