Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A36 5g |
| Culoare | Awesome Graphite |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Black Titanium, Memorie 128 Gb, Stare Buna
2.740,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Red, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.640,00 leiSKU: IC9F8UNI9C-6328
790,00 lei
Culoare: Awesome Graphite
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A36 5g |
| Culoare | Awesome Graphite |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |