Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 14 Plus |
| Culoare | Red |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 86 % |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A36 5g Awesome Graphite, Memorie 128 Gb, Stare Buna
790,00 lei
Telefon mobil Redmi Note 13 Blue, Memorie 256 Gb, Stare Buna
390,00 leiSKU: 2841SM0V2H-3669
1.640,00 lei
Culoare: Red
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 14 Plus |
| Culoare | Red |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 86 % |
| Incarcator | Nu |