Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A36 5g |
| Culoare | Alb |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A16 Blue, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
550,00 lei
Telefon mobil Honor 90 Lite Blue, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
380,00 leiSKU: 80J36CEIR9-2188
740,00 lei
Culoare: Alb
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A36 5g |
| Culoare | Alb |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |