Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A17 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 100% – 0 Cicluri |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi 10 Black, Memorie 64 Gb, Stare Buna
390,00 lei
Telefon mobil Oppo A58 Black, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
440,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74578
550,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A17 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 100% – 0 Cicluri |
| Incarcator | Nu |