Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A58 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
SKU: ETNTPJGLDH-74576
440,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | A58 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |