Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A16 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S26 Ultra Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
Telefon mobil Apple IPhone 12 Pro Dessert T, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.090,00 lei490,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A16 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |