Informații suplimentare
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A06 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
SKU: ETNTPJGLDH-74588
440,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | A06 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |