Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 15 5g |
| Culoare | Glacier Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung S20 FE Albastru, Memorie 128 Gb, Stare Buna
870,00 lei
Telefon mobil Samsung A06 Black, Memorie 64 Gb, Stare Buna
440,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24512
650,00 lei
Culoare: Glacier Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 15 5g |
| Culoare | Glacier Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |