Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 15 Pro |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Violet, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
1.390,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.700,00 lei750,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 15 Pro |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |