Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 13 C |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Violet, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
1.390,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.700,00 lei350,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | 13 C |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |