Informații suplimentare
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 14f 5g |
| Culoare | Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Black Titanium, Memorie 512 Gb, Stare Buna
4.090,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
3.090,00 lei740,00 lei
Culoare: Green
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | OPPO |
|---|---|
| Model | Reno 14f 5g |
| Culoare | Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |