Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | 17 Pro |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 % |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S25 FE Jet Black, Memorie 128 Gb, Stare Excelenta
1.890,00 lei
Telefon mobil Oppo Reno 14f 5g Green, Memorie 256 Gb, Stare Buna
740,00 leiSKU: 1ABKA8E7H3-10983
4.690,00 lei
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | 17 Pro |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 % |
| Incarcator | Nu |