Informații suplimentare
| Brand | Oppo A5 Pro |
|---|---|
| Model | Cph2711 |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Oppo A5 Pro Negru, Memorie 256 Gb, Stare Buna
600,00 lei
Telefon mobil Redmi Note 14 Coral Green, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
590,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24596
600,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Oppo A5 Pro |
|---|---|
| Model | Cph2711 |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |