Informații suplimentare
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 |
| Culoare | Coral Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Oppo a5 pro Cph2711 Negru, Memorie 256 Gb, Stare Buna
600,00 lei
Telefon mobil Redmi Note 14 Midnight Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
590,00 leiSKU: MDSJSJEDDD-6281
590,00 lei
Culoare: Coral Green
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | REDMI |
|---|---|
| Model | Note 14 |
| Culoare | Coral Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |