Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G86 Power 5g |
| Culoare | Dark Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Oppo Reno 14f 5g Green, Memorie 256 Gb, Stare Buna
740,00 lei
Telefon mobil Samsung S25 Icyblue, Memorie 128 Gb, Stare Exelenta
1.990,00 leiSKU: 80J36CEIR9-2184
740,00 lei
Culoare: Dark Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
În stoc
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G86 Power 5g |
| Culoare | Dark Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |