Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G06 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
470,00 lei
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Negru, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
3.390,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74650
440,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G06 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |