Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G05 |
| Culoare | Forest Green |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Oppo A6 Pro 5g Lunar Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
690,00 lei
Telefon mobil Oppo A6 Pro 5g Stellar Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
750,00 leiSKU: IC9F8UNI9C-6400
290,00 lei
Culoare: Forest Green
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | G05 |
| Culoare | Forest Green |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |