Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Edge 60 Fusion |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Honor Magic 7 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
800,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16 Pro Max Titanium Black, Memorie 512 Gb, Stare Buna
3.850,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24369
790,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | Edge 60 Fusion |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |